facebook youtube
menu

věrnostní program VELUX

věrnostní program VELUX

Nové produkty VELUX

Vážení montážni partneri,

všetci máme jeden spoločný cieľ – robiť radosť našim zákazníkom. Ak majú radosť, môžeme spoločne rozvíjať naše podnikanie. Z tohto dôvodu neustále rozširujeme a vylepšujeme našu ponuku, vďaka ktorej spoločne dosahujeme vyšší obrat. A v tomto ohľade prinášame výborné správy!

VELUX teraz ponúka skvelé novinky, ktoré uspokoja všetky potreby vašich zákazníkov a navyše bude ich odporúčanie, predaj a inštalácia jednoduchšia!

 

Ktoré novinky to sú?

Strešné okná Štandard a Štandard Plus (GZL, GLL, GLU) s novou hornou rukoväťou, vďaka ktorej je ovládanie ergonomickejšie a bezpečnejšie. Okná s novou ovládacou rukoväťou môžete rozpoznať podľa písmena Z na konci kódu výrobku. Je potrebné spomenúť, že naše modely strešných okien GZL, GLL a GLU sú k dispozícii za rovnakú cenu bez ohľadu na to, či si zákazník zvolí horné alebo dolné ovládanie.

Novú rukoväť bude dostupná od 28. 2. 2023. Všetky objednávky prijaté 28. 2. a neskôr budú automaticky dodané s novou rukoväťou. Objednávky prijaté do 27. 2. vrátane budú dodané so starým typom rukoväte.

 

 

Rozširujeme veľkostnú škálu našich okien s nízkoenergetickým trojsklom. Strešné okná so spodným ovládaním GZL 1051B sú novo k dispozícii aj vo veľkosti MK10. Strešné okná so spodným ovládaním GLL 1061B/1064B a GLU 0061B/0064B sú teraz dostupné aj vo veľkostiach CK04, FK08 a MK10. Riešenie VELUX vďaka tomu môžete ponúkať vo všetkých segmentoch trhu.

Objednávať môžete od 14. marca 2023.

 

 

 

STIAHNUŤ CENNÍK S NOVÝMI VÝROBKAMI

 

 

Strešný výlez GXL vo veľkosti FK06 teraz ponúkame s bezpečnostným izolačným trojsklom 68 a novou ergonomickou ovládacou rukoväťou – rovnakou ako pri strešných oknách Štandard a Štandard Plus. Výrobok s novou ovládacou rukoväťou spoznáte podľa písmena Z na konci kódu (GXL FK06 3068Z).

Objednávať môžete od 14. marca 2023.

 

 

 

Veľmi obľúbené dizajnové riešenie – doplnkové zvislé okná VFE je novo dostupný v 5 veľkostiach s bezpečnostným izolačným trojsklom 68.. V porovnaní s doposiaľ dostupnými variantmi VFE so zasklením 66 majú výhodnejšiu cenu.

Atraktívne lomené zostavy strešného a doplnkového zvislého okna sú vďaka tomu dostupnejšie. A vy môžete vo svojich projektoch častejšie uplatniť riešenia, ktoré zákazníkom ponúknu ten najlepší výhľad do okolia.

Objednávať môžete od 14. marca 2023.

 

 

Kolekcia udržateľných roliet VELUX Nature má iba 50% uhlíkovú stopu. Zatemňujúce a zatieňovacie rolety v tlmených farbách prenesú do interiéru pocit prírody.

Objednávať môžete od 14. marca 2023.

 

 

 

Nový diaľkový ovládač VELUX Touch rozširuje možnosti spoločného ovládania rôznych elektricky a solárne napájaných výrobkov VELUX. Umožňuje jednoduché skupinové ovládanie, je vybavený časovačom ventilácie a funguje nezávisle na Wi-Fi.

Objednávať môžete od 14. marca 2023.

 

 

 

STIAHNUŤ KATALÓG

 

 

To však nie je všetko!

Zjednodušujeme také prodej našich montážních doplňků:

  • Jako náhradu aktuálně dostupného lemování 0000 představujeme nové nezateplené lemování Basic (například EDW 1000), které už obsahuje snadno instalovatelnou manžetu z hydroizolační fólie BFX.

  • Zateplené lemování Energy – varianta 2000 (například EDW 2000) obsahuje lemování, manžetu z hydroizolační fólie BFX a zateplovací rám BDX.

  • Nově nabízíme zateplené lemování Energy+ (například EDW 2000 + BBX 0000), které za atraktivní cenu obsahuje všechno, co lemování Energy, plus parotěsnou fólii BBX.

Objednávat můžete od 14. března 2023.

Upozorňujeme, že lemování 0000 bez hydroizolační fólie je k dispozici pouze do vyprodání zásob!

Objednať si lemovanie bude s našou novou ponukou oveľa jednoduchšie. Väčšina obalov lemovania navyše už neobsahuje plasty a nulový obsah plastov v celom portfóliu lemovania dosiahneme do konca roku 2023.

Ako vám to znie?

Pokiaľ ide o nás, veríme, že vďaka novej ponuke VELUX budete schopní poskytovať žiadané riešenia, ktoré zákazníkom prinesú presne tie výhody, ktoré očakávajú. Prispejete tak k premene ich domovov na prežiarené a energeticky úsporné miesta. A nezabudnite: odporúčanie spokojného zákazníka sa šíri rýchlo...

V prípade potreby sa neváhajte obrátiť na svojho oblastného zástupcu alebo zákaznické oddelenie VELUX.
KONTAKT VELUX

tel +420 720 942 151
mail podpora@denne-svetlo.sk
facebook facebook
youtube youtube

Právne dojednania   |    Cookies   |    GDPR

© 2023 Denné svetlo | Profi KLUB